Kurumsal

HAKAN ER İnşaat, yeni yatırımlarla hedeflerine ulaşmaya çalışırken, çevre hassasiyetinden ödün vermeden doğaya saygılı projelere odaklanmakta, faaliyet gösterdiği ülkenin ilgili yasal gerekliliklerine en üst seviyede riayet etmektedir.

HAKAN ER İnşaat, sektöründe müşterilerine konforlu yaşam alanları oluşturmakta, çevreci, verimli ve kaynaklarını en olağan şekilde kullanan bir firma olup, kısacası optimum proje çözümleri sunmaktadır. Yeni yatırımlarla hedeflerine ulaşmaya çalışan Hakan Er İnşaat, tüm yasal prosedürlere en üst seviyede riayet etmektedir. Firmamız, sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte olup, doğaya saygılı ve kaynaklarını en doğru şekilde kullanmayı kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda ürettiği projelerde yetkin çalışan kadrosuyla kalite standartlarından taviz vermemektedir.

 

Konforu
İnşa
Ediyoruz


 

Misyonumuz


Motivasyonlu, esnek ve işine odaklı çalışanları istihdam edip destekleyerek, söz verdiğimiz zamanda, taahhüt ettiğimiz kalitede, uygun maliyetli projeler sunmayı hedefliyoruz. İlişkilerimizin sürekliliğine değer veriyoruz. Tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımızla ilişkimizde dürüst, adil ve yapıcı olmaya daima devam edeceğiz. Bu yüklendiğimiz sorumluluk uzun vadede adım adım yükselişimizin temeli olacaktır. Projelerde yer alan tüm ekiplerin ve müşterilerimizin memnuniyeti için başarıda kararlıyız.

 
Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının tam olarak karşılandığı, yetenekli inşaat uzmanlarından oluşan kadroyla büyük müteahhit firmaları arasında yer almak. İlerlemek istediği hedeflerle, tecrübeli iş ortaklarıyla ve kendini geliştirmek isteyen çalışanlarıyla ortak paydada buluşup ülkenin önde gelen firmaları arasında yer almak.

Vizyonumuz